Need for Speed Most Wanted İndir

Need for Speed Most Wanted İndir

Need for Speed Most Wanted Full İndir

Merhabalar Arkadaşlar,

Bugün Araba ve Yarış kategorisinde ücretsiz indirebileceğiniz bir oyun ile sizlerleyiz. Need for Speed Most Wanted indir  , 11 Kasım 2005 tarihinde Criterion Games ile geliştirilmiş ve Electronic Arts tarafından yayınlanmıştır.Altta bu oyun hakkında bilgilere ve görsellere ulaşabilir ve kolaylıkla indirebilirsiniz. İndirone paylaşım ekibi olarak iyi oyunlar dileriz…

Oyun içi görsel

Need for Speed Most Wanted oyununun konusu nedir ?

Oyunda hem spor arabalara hem de sokakta görebileceğimiz normal arabalara yer verilmiştir. Önceki iki oyunun aksine oyun gece değil gündüz vakti geçmektedir. Polis kovalamacaları, modifiye ve senaryo oyunda önemli bir yer tutmaktadır. Oyun tamamen sokak yarışlarına odaklanmıştır. Need For Speed: Most Wanted ve Need For Speed: Most Wanted Black Edition olmak üzere 2 sürüm olarak çıkmıştır. Ayrıca taşınabilir oyun konsollarına Need For Speed:Most Wanted 5-1-0 adıyla çıkmıştır. Bu versiyon ek olarak Porsche 911 Carrera 4S arabasını içermektedir.

Oyun sabah vakti Rockport isimli bir şehirde geçmektedir. Endüstriyel mekanlara, apartmanlara ve ormanlık alanlara yer verilmiştir. Yollara sabahın sarı ışıkları vurmaktadır. Yollarda kestirmeler ve rampalar bulunmaktadır.

Oyunun konusu ise ;

Oyuncu modifiyeli bir BMW M3 GTR ile Rockport adında bir şehre ulaşır. Kız arkadaşı Mia (Mia Townsend) ile yoluna devam eder. Ardından bir kavşakta Çavuş Cross (Sergeant Cross) adında bir polis memuru tarafından çevrilirler. Mia kaçmayı başarır. Cross oyuncuya polisin sokak yarışlarına artık göz açtırmayacağını söyler. Oyuncuyu tam arabadan indirecekken telsizden bir ihbar gelir ve Cross oyuncunun arabasını anahtarla çizerek kendi polis arabasına atlayıp gider. Oyuncu yolda giderken Ronnie ile karşılaşır ve onunla yarışır. Ronnie’yi yarışta geçer. Razor Ronnie’e yarışı kaybettiği için kızar. Ardından oyuncu Bull ile yarışır ve kazanır. Birkaç yarış daha yaptıktan sonra Razor ile yarışır. Oyuncunun arabasına yarıştan önce sabotaj yapılmıştır ve yarış esnasında arıza yapar. Araba Razor ve çetesi tarafından götürülür. Ardından Cross ve polis ekibi gelir. Oyuncuyu tutuklar. Hapse atar.

Bir zaman sonra oyuncu hapisten çıkar. Mia oyuncuyu hapishane çıkışında karşılar. Beraber araba satın almaya giderler. Oyuncu kara listenin sonundadır. Yeni arabalar alınır, modifiyeler yapılır, şehrin Camden Beach ve Downtown Rockport gibi yeni bölümleri açılır. Polis kovalamacaları yaşanır. Rakipler birer birer elenir. Oyuncu kara listede yükselir. Bu arada Mia da oyuncuya yardım eder.

Oyuncu herkesi geçtikten sonra Razor ile BMW’yi yeniden almak için yarışır. Yarış kazanılır. Razor arabayı vermek istemez. Mia, Razor’dan anahtarı zorla alır. Razor anahtarı geri almak için Mia’ya bir hamle yapar fakat Mia karşılık vererek Razor’u yere serer. Ronnie ve Toru yardıma geleceği sırada Mia polis kimliğini gösterir ve ortalık karışır. Mia’nın polis olduğu ortaya çıkmıştır. O sırada polisler gelir. Mia anahtarı oyuncuya atar ve kaçmasını söyler. Razor dahil diğer herkes tutuklanır. Cross oyuncunun kaçmış olduğunu öğrenince çok sinirlenir ve bütün ekiplere oyuncuyu yakalaması için talimat verir. Bütün ekipler oyuncuyu kovalar. Oyuncu şehrin dışına giden tamamlanmamış rampa şeklinde bir köprüden geçerek polislerden kurtulur. Polisler köprüden geçemez.

Hikâye Need for Speed: Carbon oyunundan devam edecektir.

Need for Speed Most Wanted oyunu nasıl indirilir ?

Yazının en altında bulunan indirme seçeneklerinden dilerseniz ücretsiz olarak indirebilir veya ücretli indir butonuna tıklayıp origin’den ücretli indirebilirsiniz.

Need for Speed Most Wantedoyunu nasıl kurulur ?

Oyunu tek part seçeneği ile bulut sunucudan indirebilirsiniz.Ayrıca torrent olarakta kolaylıkla indirebilirsiniz.Torrent olarak nasıl indireceğinizi ve nasıl kurulacağını bilmiyorsanız buraya tıklayarak torrent indirme yöntemini öğrenebilirsiniz.

İndirdiğiniz dosyada antivirüs koruması yapılmıştır.Güvenle indirebilirsiniz.

RAR Şifresi : www.indirone.com

Oyun Hakkında Bilgiler

 • Oyun Adı :Need for Speed Most Wanted
 • Platform : Bilgisayar
 • Tür : Yarış , Araba
 • Dil : İngilizce,Türkçe
 • Kurulum Türü : Otomatik
 • Ek Paket : Tüm DLC Paketleri
 • Sürüm : Full Sürüm V.1.5.0.0
 • Geliştirici : Criterion Games
 • Yayımcı : EA
 • Dosya Boyutu : 2.89 GB

Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: 1.4 Ghz
 • Ekran Kartı:512 MB
 • Bellek: 256 MB
 • DirectX Sürümü: 9.0c
 • Depolama : 3 GB

Oyun İçi Görüntüler

Need for Speed Most Wanted indir screenshot 1
Need for Speed Most Wanted indir screenshot 2
Need for Speed Most Wanted indir screenshot 3

Oyun Tanıtım Videosu

İndirme Seçenekleri

Ücretsiz İndir

Bulut sunuculardan ücretsiz, hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.


Bu İçerik İçin 0 yorum yapılmış...

Yorum Yap / Yorumları Göster

Yükleniyor...